Безперебійний компресор із акумулятором SunSun CP-101
SunSun CP-101 - мініатюрний одноканальний акваріумний компресор, що працює від акумулятора (4400 мА/год) або електромережі. Призначений для подачі кисню до води, змішування її.
Електронне керування (тривале натискання на кнопку ввімкнення - 2 секунди) дозволяє вибрати один з двох режимів роботи від акумулятора: безперервний (16 годин), уривчастий (40 годин).
Прилад оснащений синтепоновим фільтром, шумопоглинаючими гумовими ніжками противібраційними. Роз'єм живлення має спеціальну захисну пробку від вологи та пилу.
Комплектація:
Компресор, шланг (2 метри), розпилювач, кліпса для кріплення, USB-шнур живлення, адаптер USB 220 V/5V, інструкція. Картонна упаковка.
Технічні характеристики:
Потужність: 1 Вт
Продуктивність: 90 л/год
Кількість каналів: 1
Розміри (ДхШхВ): 10×10×5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Компресор |
| Потужність | 1 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Об'єм акваріума | 100 л |
| Продуктивність | 90 л/год |
| Стан | Новий |
| Тип розпилювача | Точковий |
| Розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 1 091,64 ₴



